8 540 ₴
Струмовимірювальні кліщі для безконтактного вимірювання AC/DC-струму, напруги, опору, частоти, ємності та температури під час діагностики електросистем.
Застосування: діагностика інверторів, електрощитів, акумуляторних ліній, СЕС, побутових і промислових електромереж
тестер, щупи
Veterans Energy — центр енергетичної незалежності під ключ. Допоможемо підібрати інструмент і комплектуючі для якісного монтажу сонячної електростанції, резервного живлення та електрощитового обладнання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UNI-T |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 99.99 nF – 60.00 mF Ah |
| Артикул постачальника | арт.527 |
| Вага приладу | 231.7 г |
| Применение | діагностика інверторів, електрощитів, акумуляторних ліній, СЕС, побутових і промислових електромереж |
| Категория | Інструменти для монтажу |
| Комплектация | тестер, щупи |
| Материал | PVC |
| Мoдель | UT203R |
| Напруга AC | 6–750 V |
| Напруга DC | 600 mV – 1000 V |
| Единица измерения | шт. |
| Сопротивление | 600.02 Ω – 60.00 MΩ |
| Размер корпуса | 220×75×40 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм AC/DC | 60.00 A / 600.0 A |
| Температура | -40°C – 1000°C |
| Частота | 10 Hz – 1 MHz |