

36 130 ₴
Показати оптові ціниLuxPower SNA6000 WPV — Професійна енергонезалежність твого об’єкта
Команда Veterans Energy представляє одну з найбільш збалансованих моделей на ринку — гібридний інвертор LuxPower SNA6000 WPV. Це рішення для тих, хто шукає надійність промислового рівня за розумну ціну. Потужність 6 кВт та підтримка високовольтних сонячних масивів роблять його ідеальним серцем для сучасної системи резервного живлення.
Чому LuxPower SNA6000 WPV — це вибір професіоналів:
Технічні характеристики:
Veterans Energy — ми не просто продаємо залізо, ми будуємо вашу енергетичну фортецю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BY IDO LuxPique |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальний струм | 100 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Коефіцієнт перетворення | 0.93 |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 12000 Вт |
| Струм холостого ходу | 1.2 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму, Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги, Захист від пошкодження силового модуля, Захист від втрати фази, Захист від перегорання запобіжника в силовому ланцюзі, Обмеження по струму, Обмеження перенапруги, Самодіагностика |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 505 мм |
| Вага | 14.5 кг |