


800 ₴
Діелектричний ніж для безпечного демонтажу та зняття ізоляції з кабелів під час електромонтажних робіт, сервісу електрощитів і монтажу сонячних електростанцій.
Застосування: зняття ізоляції, демонтаж кабелю, електромонтаж у щитах, сервіс СЕС і резервного живлення
ніж з ножнами
Veterans Energy — центр енергетичної незалежності під ключ. Допоможемо підібрати інструмент і комплектуючі для якісного монтажу сонячної електростанції, резервного живлення та електрощитового обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Довжина леза | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізоляція | до 1000 В |
| Артикул постачальника | арт.525 |
| Застосування | зняття ізоляції, демонтаж кабелю, електромонтаж у щитах, сервіс СЕС і резервного живлення |
| Категорія | Інструменти для монтажу |
| Комплектація | ніж з ножнами |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь 8CR14 |
| Матеріал ручки | PP+TPR |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Повна довжина | 190 мм |
| Стан товару | Новий |