


1 200 ₴
Цифровий мультиметр для вимірювання напруги, сили струму, опору, перевірки діодів і цілісності ланцюга під час монтажу та сервісу електросистем.
Застосування: перевірка електричних ланцюгів, СЕС, інверторів, акумуляторних підключень, щитів автоматики та побутових електромереж
тестер, щупи
Veterans Energy — центр енергетичної незалежності під ключ. Допоможемо підібрати інструмент і комплектуючі для якісного монтажу сонячної електростанції, резервного живлення та електрощитового обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул постачальника | арт.529 |
| Вага приладу | 206 г |
| Застосування | перевірка електричних ланцюгів, СЕС, інверторів, акумуляторних підключень, щитів автоматики та побутових електромереж |
| Категорія | Інструменти для монтажу |
| Комплектація | тестер, щупи |
| Матеріал | PVC |
| Мoдель | UT33B+ |
| Напруга AC | 200.0 V – 600 V |
| Напруга DC | 200.0 mV – 600 V |
| Одиниця вимірювання | шт. |
| Опір | 200 Ω – 200 MΩ |
| Розмір корпусу | 134×77×47 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм DC | 200 мкА – 10 A |