Відзначення подвигу воїна АТО

 

 

   9 березня Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майор запасу Володимир Попович, відвідав Головний військовий клінічний госпіталь Міноборони і за дорученням Київського мера Віталія Кличка вручив медаль «Честь. Слава. Держава» учаснику антитерористичної операції на Донбасі Роману Миколайовичу Максимцю.

 

         Генерал-майор запасу Володимир Попович вручає нагороду Роману Максимцю.

 

 

Роман Максимець buy generic propecia online в колі друзів і рідних.

 


Роман Максимець, позивний "Іспанець", брав активну участь в clomid online антитерористичній операції на Донбасі.

    Серед бойових побратимів він користувався великим авторитетом. Був завжди вірним товаришем, надійним в бою і при виконанні відповідальних завдань командира підрозділу. При відбитті атак проросійських бойовиків, стояв мужню на бойовій позиції і показував buy priligy online високу професійну бойову підготовку.

  Під час бою з розідувально-диверсійною групою проросійських бойовиків поблизу Мар'їнки, був важко поранений, але поля бою не покинув до посліднього патрону захищав українську землю від ворогів. В цьому бою Роман дістав важке поранення, але мужність і велика сила волі відважного воїна, а також професіоналізм військових лікарів, допомогли йому залишитися живим. levitra online Зараз він готується до протезування в Італії.