Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/veteran/domains/veterans.com.ua/public_html/plugins/system/xcalendar/xcalendar.php on line 200
Участь Голови Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у церемонії нагородження в КМДА до Дня Незалежності України

Участь Голови Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни у церемонії нагородження в КМДА до Дня Незалежності України

 

 

buy clomid online          22 серпня 2019 року, напередодні Дня Незалежності України, Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майор запасу Володимир Попович взяв участь в урочистому заході в Київській міській державній адміністрації Київський міський.
          Саме в цей день мер Києва Віталій Кличко вручив киянам державні нагороди до Дня Незалежності buy priligy online України. Нагороди отримали близько 30 киян та три трудових колективи - освітяни, представники культури, державні службовці, працівники підприємств, громадські активісти. Серед нагороджених був і Володимир Попович.
 

 

270

       

271

 

 

          Вручаючи нагороди Віталій Кличко сказав: «Напередодні Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України я радий вітати в цій залі киян, які своєю працею втілюють зміни в нашому місті, вкладають свій час, енергію в освіту молоді, дбають про розвиток мистецтва та культури».
         Він зауважив, що роки незалежності стали для українців випробовуванням на зрілість, мужність, терпіння та толерантність.

 

 

272

         

 

          «Ми глибоко шануємо тих, хто боровся і сьогодні відстоює незалежність і суверенітет нашої держави. Пам'ятаємо тих, хто поліг за Україну. Впевнений, що Україна вистоїть і переможе! Стане сильною і успішною. І це станеться тим швидше, чим ефективніше ми будемо працювати і втілювати необхідні зміни і реформи. Ви всі докладаєте для цього багато зусиль, і я вдячний кожному з вас!» – підкреслив мер столиці.

           Віталій Кличко також зазначив, що завдяки праці, професіоналізм levitra online у, патріотизму та добрим справам киян-лідерів у своїх галузях столиця та вся країна змінюється.
 

          buy generic propecia online Зокрема, киян було нагороджено почесними грамотами та грамотами Верховної Ради України, почесними грамотами Кабінету Міністрів України, подяками Прем'єр-міністра України, почесними грамотами та подяками Центральної виборчої комісії, відзнаками Київського міського голови – нагрудним знаком «Знак Пошани».

 

 

273